İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hizmetlerimiz

Gayrimenkül Yönetimi

Hizmetlerimiz

Gayrimenkul sektöründe verdiği hizmetlerle Alıcı ve Satıcıların ihtiyaçlarını doğru anlayan, akılcı ve doğru yönlendirmeleri yapan, müşterilerinin deyimiyle “fark yaratan” bir firma DEPOCITY GYO

Gayrimenkul Pazarlama Aracılık Hizmetleri.

Bugün gelinen nokta itibarıyla Gayrimenkul Sektöründe “tek yetkili” ve “açık pazarlama” dediğimiz iki tip pazarlama faaliyeti bulunmakta.

“Tek yetkili” pazarlama faaliyeti, tüm pazarlama aktivitelerinin ve diğer Gayrimenkul firmalarına da yapılan tanıtım faaliyetlerinin DEPOCITY GYO tarafından üstlenildiği bir pazarlama yöntemi. “Tek yetkili” pazarlama, mevcut sistemler içinde en verimlisi olarak önerilmekte.

“Açık pazarlama” sistemiyse, hem DEPOCITY GYO hem de diğer gayrimenkul firmalarının pazarladıkları mülkle ilgili piyasada farklı farklı rakamların telaffuz edildiği, fakat hiçbirinin birebir sorumluluk almadığı, işlemin gerçekleştiği durumda Hizmet Bedeli aldığı sistemdir ki bu şekilde pazarlamayı ne mülk sahipleri ne de gayrimenkul ofislerinin tercih etmemesi en doğru seçim olur.

Alıcı – Kiracı Temsilciliği.

Bu işlemlerin bir diğer boyutuysa, Alıcı – Kiracı Temsilciliği’dir. Bugün bir ev almak ya da kiralamak için yola çıktığınızda, farklı evleri ya da aynı evleri, çok farklı firmalarla görebilirsiniz. Bu durum daha işin en başında sizin motivasyonunuzu düşürebilir, tapu ve belediye kayıtları konusunda yeterli detaya ulaşamazsınız, maalesef hata riskiniz artar.

Bu durumda, “tek yetkili” olarak sadece DEPOCITY GYO’u tercih etmeniz durumunda, uzman ve eğitimli kadromuz tüm bu olumsuzlukları sizin için bertaraf eder. Ayrıca uygun olarak görünmekte olan portföyler birebir gezilerek uygunlukları ve hukuksal durumları değerlendirildikten sonra tarafımızdan bir süzgeçten geçirilir, size uygun porföyler görüşünüze sunulur. Bu durumda hem para hem de zaman kazanmış olursunuz…

Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım.

Yatırım yapmayı düşünen müşteriler için, öncelikle yatırım yapılacak gayrimenkullerin belirlenmesi, detaylı fizibilite hazırlanması, projenin geliştirilmesi ve pazarlanması süreçlerinde kapsamlı danışmanlık hizmeti veririz.

Eksperlik – Bilirkişi Danışmanlığı.

Yaptığımız faaliyetler içerisinde eksperlik – bilirkişilik hizmetleri de vardır. Karşılaştırmalı piyasa analizi ve detaylı bir raporlamayla mülkünüzün hukuksal durumu, piyasada bulunan rakip gayrimenkullerin fiyatları, son işlem görmüş olan gayrimenkullerin fiyatları hakkında raporlar hazırlarız, size ayrıntılı ve dökümlü bilgi veririz. Gayrimenkulünüzün doğru fiyatlandırılmasını sağlarız.

Doğru adres DEPOCITY GYO

  • Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.
DEPOCITY GYO
hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ